•  

 • Święta w domu nad jeziorem Lubie w Zachodniopomorskim


  Standard

  ****

  LaRosa (GW 3207)

  Agroturystyka

  zachodniopomorskie

  Lubieszewo , 78-520 Złocieniec

  Oferta obowiązuje:
  od 22.12.2017 do 26.12.2017

  Czas pobytu:
  4 dni lub dłużej

  Ceny:

  • PLN/ ()
  Dzieci do 2 lat bezpłatnie, bez świadczeń

  Oferta zawiera

  Dom LaRosa to goscinny dom ulokowany w sercu Pojezierza Drawskiego, na skraju Lubieszewa - urokliwej wsi polozonej na polnocnym brzegu jeziora Lubie, wsrod malowniczych pol, lasow i lak.

  Dom La Rosa otoczony jest komfortowym, zadbanym ogrodem. Dysponujemy parkingiem dla 4 samochodow oraz obszernym brukowanym podjazdem. Brama jest automatyczna, otwiera sie na pilota.

  Przestronny drewniany taras jest sercem zycia rodzinnego i towarzyskiego. Wygodne meble tarasowe zachecaja do wypoczynku.

  Dla Panstwa wygody w ogrodzie wydzielono strefy aktywnosci i rekreacji. Znajda w nim Panstwo plac zabaw dla dzieci z piaskownice i domkiem na platformie. Na obszernym trawniku mozna grac w pilke, badmintona, czy boules ? potrzebne sprzety dostepne sa w domu.

  Wygodny salon posiada romantyczny kominek i centrum domowej rozrywki (telewizja, sprzet audio, bezprzewodowy internet), zabawki, gry planszowe oraz biblioteczka. Z tarasu i sadu rozciaga sie szeroka perspektywa na okoliczne pastwiska i pola.

  Dom LaRosa zostal zbudowany na przelomie XIX i XX wieku, gruntowny remont zakonczony w 2011 roku. Razem z poddaszem ma 140 m2.

  Parter domu:

  - 2 sypialnie wyposazone w szafy i komody (w kazdej dwuosobowe lozko o wymiarach 160x200) - salon z rozkladana kanapa dwuosobowa, kominek, telewizor, duzy stl rozkladany dla 10 osob) - kuchnia w pelni wyposazona- lodowka, piekarnik, plyta indukcyjna, czajnik elektryczny, mikser, zastawa stolowa na 12 osob - lazienka z kabina prysznicowa oraz podwojna umywalka wyposazona w pralke

  Poddasze:

  otwarta przestrzen w naturalny sposob podzielona na dwie czeci: w jednej znajduja sie 3 loka jednoosobowe (dwa z mozliwoscia rozlozenia do dwuosobowych) -narozna kanapa rozkladana, -dwa fotele w drugiej czsci dwa loka- jednoosobowe oraz dwuosobowe, dodatkowo duza szafa - lazienka z kabina prysznicowa oraz podwojna umywalka

  Opis obiektu

  Dom LaRosa to gościnny dom ulokowany w sercu Pojezierza Drawskiego, na skraju Lubieszewa - urokliwej wsi położonej na północnym brzegu jeziora Lubie, wśród malowniczych pól, lasów i łąk. Dom La Rosa otoczony jest komfortowym, zadbanym ogrodem. Dysponujemy parkingiem dla 4 samochodów oraz obszernym brukowanym podjazdem. Brama jest automatyczna, otwiera się na pilota. Przestronny drewniany taras jest sercem życia rodzinnego i towarzyskiego. Wygodne meble tarasowe zachęcają do wypoczynku. Dla Państwa wygody w ogrodzie wydzielono strefy aktywności i rekreacji. Znajdą w nim Państwo plac zabaw dla dzieci z piaskownicą i domkiem na platformie. Na obszernym trawniku można grać w piłkę, badmintona, czy boules ? potrzebne sprzęty dostępne są w domu. Wygodny salon posiada romantyczny kominek i centrum domowej rozrywki (telewizja, sprzęt audio, bezprzewodowy internet), zabawki, gry planszowe oraz biblioteczkę. Z tarasu i sadu rozciąga się szeroka perspektywa na okoliczne pastwiska i pola. Dom LaRosa został zbudowany na przełomie XIX i XX wieku, gruntowny remont zakończony w 2011 roku. Razem z poddaszem ma 140 m2. Parter domu: - 2 sypialnie wyposażone w szafy i komody (w każdej dwuosobowe łóżko o wymiarach 160x200) - salon z rozkładaną kanapą dwuosobową, kominek, telewizor, duży stół rozkładany dla 10 osób) - kuchnia w pełni wyposażona- lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, czajnik elektryczny, mikser, zastawa stołowa na 12 osób - łazienka z kabiną prysznicową oraz podwójną umywalką wyposażona w pralkę Poddasze: otwarta przestrzeń w naturalny sposób podzielona na dwie części: w jednej znajdują się 3 łóżka jednoosobowe (dwa z możliwością rozłożenia do dwuosobowych) -narożna kanapa rozkładana, -dwa fotele w drugiej części dwa łóżka- jednoosobowe oraz dwuosobowe, dodatkowo duża szafa - łazienka z kabiną prysznicową oraz podwójną umywalką


  Podobne oferty

  Zobacz obiekt

  Rezerwacje on-line
© oprogramowanie - tiamak; treść - Biuro Turystyczne "Gościnna Wieś"